Basın Bültenleri

VitrA ve Artema’ya, Avrupa Birliği’den sürdürülebilirlik ödülü!

Basın Bülteni 01.12.2014

VitrA ve Artema, “Avrupa Birliği Çevre Ödülleri” kapsamında bütünsel sürdürülebilirlik yönetimi sistemi Blue Life ile birincilik ödülüne layık görüldü.

Dosyayı AçGörselleri İndir

VitrA ve Artema’ya Yeşil Nokta Ödülü

Basın Bülteni 18.06.2014

Su ve enerji tasarrufuna katkıda bulunan akıllı ürünleriyle bilinçli tüketicilerin tercihi olan VitrA ve Artema, ÇEVKO Vakfı tarafından verilen “Yeşil Nokta Ödülleri” kapsamında, “Büyük Ölçekli Kuruluşlar” kategorisinde teşvik ödülü aldı.

Dosyayı Aç

VitrA ve Artema’ya Kocaeli Sanayi Odası’ndan Çevre Ödülü

Basın Bülteni 07.06.2014

VitrA ve Artema, Kocaeli Sanayi Odası tarafından düzenlenen “Şahabettin Bilgisu Çevre Ödülleri” kapsamında, “Büyük Ölçekli Kuruluşlar, Taş-Toprak Sektörü” kategorisinde birincilik ödülüne layık görüldü.

Dosyayı Aç

VitrA ve Artema, doğal kaynakların korunmasına dikkat çekiyor

Basın Bülteni 17.03.2014

Doğal kaynakların korunmasını sağlayan ürünler sunan VitrA ve Artema, 22 Mart Dünya Su Günü’nünde tüm tüketicileri tasarruflu ürünleri tercih etmeye davet ediyor.

Dosyayı Aç

VitrA ve Artema’ya “Yeşil Bina Zirvesi”nden Ödül

Basın Bülteni 20.02.2014

VitrA ve Artema markalarıyla hizmet veren Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu, ÇEDBİK’in (Çevre Dostu Yeşil Binalar Derneği) düzenlediği 3. Uluslararası Yeşil Bina Zirvesi’nde verilen “Sürdürülebilirlik Ödülleri” kapsamında, bütünsel sürdürülebilrilik çalışmaları ve özellikle geçen yıl oluşturduğuYeşil Banyo Çözümleri referans kataloğuyla teşvik ödülüne layık görüldü.

Dosyayı Aç

Artema ürünleri artık, “Avrupa Su Etiketi”ni taşıyacak!

Basın Bülteni 27.01.2014

Avrupa Su Etiketi (European Water Label) sertifikasını alan Artema, enerji miktarını gösteren etiketler gibi, su tüketimini belirten etiketi kullanmaya başlayarak, müşterisiyle doğrudan iletişime geçecek.

Dosyayı Aç